Zes oude/antieke tegels; 2x 18e eeuw met bijbels mangaandecor (randschade), 1x bijbels 20e eeuw (goed) en 2x 18e eeuw met landschapsdecor (randschade) en 1x Weerselo 20e eeuw 13x13cm. Cond.: R-G
Antieke Gouda Zuid Holland platelen pot met bloemen- en vogeldecor ca. 1910 in goede staat 9,5xø15cm.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse tegel met diverse decor; kinderspelen, lelies, etc. 13x13cm. Cond.: M-R
Twee 19e eeuwse keramieken tegels in lijst, man aan het lezen en man met schrijfveer. groen/bruin geglazuurd. In goede staat. 42x26cm.
Oude Duitse Sitzendorf porseleinen pronk-dekselvaas op losse voet met rozen- en gouddecor. Top van het deksel beschadigd en minimale chips aan rozen 24x14x12cm. Cond.: R
Antieke Japanse porseleinen imari schaal, ca. 1900, met landschapdecor in venster, haarscheur bij de rand. 7xø31cm.
Grote antieke Japans porseleinen sierschotel, 19e eeuw, met bloemendecor, met geschulpte rand. In goede staat. ø47cm.
Imari porseleinen 6-kantige 19e eeuwse dekselpot met Foo-hond. Decor van goud en bloemen in goede originele staat 29x11x12cm.
Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U
Tien delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 3 kopjes en 1 schoteltje gaaf, rest licht of zwaarder beschadigd 6,3-11,5cm. Cond.: M-R-G