19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Herend doosje
Resultaat: 60 EUR

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 60 EUR

4x Delfts aardewerk
Resultaat: 60 EUR

6 Oude tegels
Resultaat: 60 EUR

Zes oude/antieke tegels; 2x 18e eeuw met bijbels mangaandecor (randschade), 1x bijbels 20e eeuw (goed) en 2x 18e eeuw met landschapsdecor (randschade) en 1x Weerselo 20e eeuw 13x13cm. Cond.: R-G

3 Delen Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

3 Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

3x Kop & 2x schotels
Resultaat: 60 EUR

2 Kop & Schotels
Resultaat: 60 EUR

Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen vaas
Resultaat: 60 EUR

3 Platelen bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Platelen pot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda Zuid Holland platelen pot met bloemen- en vogeldecor ca. 1910 in goede staat 9,5xø15cm.

Kavel tegels
Resultaat: 50 EUR

Twaalf 18e eeuwse Hollandse tegel met diverse decor; kinderspelen, lelies, etc. 13x13cm. Cond.: M-R

2 Keramiek tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse keramieken tegels in lijst, man aan het lezen en man met schrijfveer. groen/bruin geglazuurd. In goede staat. 42x26cm.

5 Delen Quimper pors.
Resultaat: 50 EUR

3 Hummel vogels
Resultaat: 50 EUR

Sitzendorf pronkvaasje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse Sitzendorf porseleinen pronk-dekselvaas op losse voet met rozen- en gouddecor. Top van het deksel beschadigd en minimale chips aan rozen 24x14x12cm. Cond.: R

Japanse schaal ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse porseleinen imari schaal, ca. 1900, met landschapdecor in venster, haarscheur bij de rand. 7xø31cm.

Japanse schaal, blauw/wit
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Japans porseleinen sierschotel, 19e eeuw, met bloemendecor, met geschulpte rand. In goede staat. ø47cm.

Imari dekselpot, 6-kantig
Resultaat: 50 EUR

Imari porseleinen 6-kantige 19e eeuwse dekselpot met Foo-hond. Decor van goud en bloemen in goede originele staat 29x11x12cm.

2 Delen Chin. porselein
Resultaat: 50 EUR

Duitse schenkkan
Resultaat: 50 EUR

Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U

Chinees koffieservies
Resultaat: 50 EUR

10 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 3 kopjes en 1 schoteltje gaaf, rest licht of zwaarder beschadigd 6,3-11,5cm. Cond.: M-R-G