Drie grote Chinees porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 34-37cm.
Oude Wedgwood porseleinen dekseldoos met rondom Romeins decor 20e eeuw in goede staat 10xø12cm.
Drie grote antieke Engels keramieken schalen, gemerkt Copeland Spode's Italian England. Met Italiaans romantisch decor (1 grote chip) 10xø24cm. Cond.: R-G
Grote antieke keramieken cache pot van Villeroy en Boch ca. 1900. voorzien van 2 handgrepen en landschapdecor. In goede staat. 21x36xø25cm.
Grote oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 243 1 H met kerkdecor, in goede staat 25xø13cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen fluitspeler 1915-1947. Ontwerp Ingeborg Plockross Irminger in goede staat 29cm.
Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.
Royal Copenhagen porseleinen jongen 1955. ontwerp Christian Thomson nr. 905 in goede staat 19cm.
Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster 1964. Ontwerp Christian Thomsen nr. 557 (chipje gans) 23cm. Cond.: R
Grote keramieken bloempot ca. 1900 met handgrepen en decor van bloemen en landschap, onduidelijk gemerkt (oude haarscheur) 20x35xø27cm. Cond.: R-G
Antiek Frans keramieken wandbord Optat Felix Millet 1890-1895 Parijs. gesigneerd Paul Langlois. Voorstellend een markt met figuren, in zeer goede staat ø30cm.
Vijftien delen oud Duits Keuls aardewerk 19e eeuw en hoofdzakelijk 20e eeuw in redelijk tot goede staat
Oud Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 van Royal Sphinx met floraal decor (1 chip) in goede originele staat 30-40cm.
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10xø16cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen haan van Nymphenburg nr. 613 in goede staat 11x10x4cm.
Dertien 18e eeuwse Hollandse tegels met divers decor van landschappen en figuren 13x13cm. Cond.: m-R
Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.
Oude Duits porseleinen Rosenthal haas, ontwerp M.H. Fritz in goede staat 16x15x11cm.