Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese beelden
Resultaat: 50 EUR

Drie grote Chinees porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 34-37cm.

Wedgwood dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude Wedgwood porseleinen dekseldoos met rondom Romeins decor 20e eeuw in goede staat 10xø12cm.

3 Engelse schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote antieke Engels keramieken schalen, gemerkt Copeland Spode's Italian England. Met Italiaans romantisch decor (1 grote chip) 10xø24cm. Cond.: R-G

Blauwe pot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke keramieken cache pot van Villeroy en Boch ca. 1900. voorzien van 2 handgrepen en landschapdecor. In goede staat. 21x36xø25cm.

B+G vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 243 1 H met kerkdecor, in goede staat 25xø13cm.

B+G, fluitspeler
Resultaat: 50 EUR

Oude Bing & Gröndahl porseleinen fluitspeler 1915-1947. Ontwerp Ingeborg Plockross Irminger in goede staat 29cm.

Royal Copenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.

Royal Copenhagen, jongen
Resultaat: 50 EUR

Royal Copenhagen porseleinen jongen 1955. ontwerp Christian Thomson nr. 905 in goede staat 19cm.

Royal Copenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster 1964. Ontwerp Christian Thomsen nr. 557 (chipje gans) 23cm. Cond.: R

Grote bloempot
Resultaat: 50 EUR

Grote keramieken bloempot ca. 1900 met handgrepen en decor van bloemen en landschap, onduidelijk gemerkt (oude haarscheur) 20x35xø27cm. Cond.: R-G

Frans wandbord
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans keramieken wandbord Optat Felix Millet 1890-1895 Parijs. gesigneerd Paul Langlois. Voorstellend een markt met figuren, in zeer goede staat ø30cm.

15 Delen Keuls aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijftien delen oud Duits Keuls aardewerk 19e eeuw en hoofdzakelijk 20e eeuw in redelijk tot goede staat

Kaststel, Delfts blauw
Resultaat: 50 EUR

Oud Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 van Royal Sphinx met floraal decor (1 chip) in goede originele staat 30-40cm.

4 Kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10xø16cm.

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.

Chinese tuitvaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.

2 Natfruit schalen
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G

Nymphenburg, haan
Resultaat: 45 EUR

Oude Duits porseleinen haan van Nymphenburg nr. 613 in goede staat 11x10x4cm.

Kavel tegels
Resultaat: 45 EUR

Dertien 18e eeuwse Hollandse tegels met divers decor van landschappen en figuren 13x13cm. Cond.: m-R

Presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.

Rosenthal haas
Resultaat: 45 EUR

Oude Duits porseleinen Rosenthal haas, ontwerp M.H. Fritz in goede staat 16x15x11cm.

St. Bernardshond
Resultaat: 45 EUR

Oude Deens porseleinen Bing & Grohdahl puppy nr. 1921 H3, in goede staat 11,5x13x8cm. Cond.: G

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein; 1x familie Verte schotel ca. 1900, gemerkt met figuren en gouddecor ø26,4cm., 2x gele geschulpte eierschaal porseleinen kommen, gemerkt met draken- en bloemendecor...

Hummel lampje
Resultaat: 45 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 42cm.