Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kop & Schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G

4 Chinese amuletten
Resultaat: 325 EUR

Vier antieke Chinese amuletten; 3x natuursteen en 1x boedha jade 4,5-5cm. Cond.: G

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Melkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig melkkannetje met floraal- en gouddecor. Randschade bovenrand en chipje deksel 11x8x6cm. Cond.: R

Groene geglazuurde vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas, bewerkt met groen glazuur. Gemerkt 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø10cm.

9 Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Negen oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw (gesigneerd) met polychroom decor in goede staat 7xø14,5cm.

Beeld, Quang Yin
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese keramieken Quang Yin met geel-blauw- en bruine glazuur, 20e eeuw. In goede staat. 33cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met floraal decor, chip rand van potje 10x15,5xø9cm. Cond.: R

Grote schaal, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude jade amuletten uit China, 1e helft 20e eeuw. 8-8.5cm., Cond.:G

2 Kang Xi vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

Baardmankruik, klein
Resultaat: 270 EUR

Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

5 Delen Chinees, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden uit de 18e eeuw met decor van familie in tuin ø23cm. (beschadigd) Cond.: M-R

Baardmankruik, middel
Resultaat: 220 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.

Chinese vaas, gaaf
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G

Chocoladekan, A'dam bont
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R

3 KPM koffiekopjes
Resultaat: 200 EUR

Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.

Terracotta trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Chinees terracotta trekpot Yixing ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.

Theebus
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen theebus Familie Roze met rondom figuren-voorstelling (bodem gesigneerd). In zeer goede originele staat 17xø11,5cm.

Chinees bordje
Resultaat: 200 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G