Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Regulateur, Lenzkirch
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch regulateur met notenhouten kast, 8-daags uurwerk met half-uur slag. Lenzkirch A.U.G.497192. In goede staat. 92x35x16cm.

Comtoise
Resultaat: 140 EUR

Franse comtoise met harpslinger ca. 1870 in zeer goede originele staat met prachtig gaaf emaille cijferblad 130x38x19cm.

Vrijslinger
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, ca. 1900, met Junghans uurwerk met half-uurslag. In goede originele staat. 68x34x19cm.

Franse comtoise
Resultaat: 115 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met pronkslinger, compleet met bok en sleutel, 1 haak van touw mist, goede staat 137x34x20cm.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse lantaarnklok van messing 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" in goede staat 176x18x18cm.

Regelateur
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

Pendule, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Gave 19e eeuwse pendule ca. 1860 in zeer goede staat (geen beschadigingen), voorstelling van een edele heer met rijtuig-zweep 33x31x10cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Leuke wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen.. Uurwerk met halfuur-slag ca. 1970 in zeer goede staat 28x19x14cm.

Schwarzwald klokje
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald klok, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 42x32x10cm.

Staartklok
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G

Messing pendule
Resultaat: 60 EUR

Grote messing bewerkte pendule ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Mooi model, Lasnaad van glazen uurwerk-afsluiting is los en 2 schroeven missen ter bevestiging van uurwerk. verder in goede originele s...

Fries schippertje
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollandse Friese eikenhouten schippertjes klok (handwerk) met slinger, zijwaarts in het uurwerk. Origineel Fries product ca. 1940 in goede originele staat 65x19x16cm.

Staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude eikenhouten Warmink Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77x25x16cm.

Franse schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Franse schoolklok ca. 1880, geheel origineel, zwart gepolitoerd. Gongwerk en slagwerk. Compleet met slinger en sleutel. Slagwerk defect 13xø40cm.

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1850 met porseleinen zuilen en knoppen, compleet met kroon. In goede originele staat , 67x15x13cm.

Art Deco pendule
Resultaat: 50 EUR

Grote marmeren Art Deco pendule ca. 1920 met brons gepatineerd, compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk met halfuur-slag. In goede staat (compleet) 37x38x12cm.

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Oude notenhouten hangklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met Duits FHS uurwerk in goede staat 79x24x12cm.

Regelateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse regelateur ca. 1880 Junghans, Grunderzeit (zonder paard). Paar houten sierdelen missen, tevens enkele losse delen erbij 70x37x20cm. Cond.: R

Porseleinen klok
Resultaat: 50 EUR

Oude bisquit porseleinen pendule van Franklin Mint "Empress Josephine Clock" ca. 1980 in goede originele staat 37x22x15cm.

Schippertjes klok
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse Friese schippertjesklok met maanstand en Atlas in eikenhouten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x22x16cm.

Klokkenstel
Resultaat: 40 EUR

Messing pendulestel ca. 1900. Uurwerk moet worden gereinigd, bel en slinger missen. Verder in goede staat 24x36x11cm. en 19xø13cm.

Koekkoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Oude houtgestoken koekoeksklok met hertenkop 20e eeuw (functies niet getest). Oor afgebroken maar wel aanwezig 42x30x15cm. Cond.: R-G

BimBam klok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten BimBam regelateur met facetgeslepen glas ca. 1920. Slagwerk op 3 gongstaven. In zeer goede originele staat 82x34x18cm.

3 Pendules, ca. 1950
Resultaat: 40 EUR

Drie gave pendules ca. 1940-1950 met halfuurslagwerk op gongstaven. 1x met 5 gongstaven en 2x met 3 gongstaven (1 slinger mist). In goede originele staat 60x22x15cm., 46x13x23cm. en 23x14x37cm. Cond.:...