Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR
42 Zilveren uit diverse landen (Europa + Azië), Cond.: PR-ZFR-FR
Veertien zilveren en nikkelen munten o.a; Litouwen, Frankrijk (diverse kwaliteiten o.a; FDC + ZFR)
6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF
Zeven zilveren en 4 nikkelen munten o.a; Engeland, Zwitserland, Zweden, Griekenland, Spanje, Thailand en Oostenrijk Cond.: PR-ZFR
Acht munten van 1 Rupee India (1889, 1901, 1916, 1917, 1942, 1944, ook dubbele jaren). Victoria + Georg V + Georg VI zilver Cond.: ZFR
Vijf Romeinse munten Denarius Trajan-Hadrian-Republic Ant Pius + Caracalla Cond.: FR-ZFR
27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR
Zestien munten Zwitserland (zilver, koper en zink) vanaf 1878 Cond.: ZFR-PR
Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR
Album vol met munten van de Nederlandse Antillen, diverse kwaliteiten
Zilveren 1/2 Generaliteits Gulden van X-stuiver Holland Provincie 1581-1795, anno 1749 Kwaliteit:ZF
Zilveren 5 cent (stuiver) Koning Willem I anno 1826, Brussel. Kwaliteit: ZF/P