Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U
Zeven zilveren 835/000 geweiprikkers, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten/Rolde, L. 13.5cm., totaalgewicht ca. 98gr.
Schuitvormig ajourgezaagd zoutbakje op vier pootjes met blauw glazen inzetbakje en zilveren tangetje. 800/000 zilvergewicht ca. 31gr., 6.5x3.5x4cm.
Zilveren ajourgezaagde pasteischep met gegoten steel en getordeerde steel. 8008/000 L.ca. 20cm., ca. 42gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U
Ronde zilveren hangspiegel met bewerkte rand en zwaar bewerkte achterzijde. 800/000, ø13cm.,
Antieke Hollands zilveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat