Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.
Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G
Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G
Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd
Uniek zakhorloge, GG 585/000 met slagwerk. Groot zakhorloge met deksel, ø 55 mm, Repetition Chronographe, met slagwerk. de wijzerplaat is voorzien van cijfers. De kast heeft een paar kleine deukjes.
Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.
Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...