Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Aardewerk beeld, J. Cock 6182
Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 90 EUR
Vuurvergulde pendule 3538
Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR
Theepotje 6199
Theepotje
Startprijs 40 EUR
Regelateur 3555
Regelateur
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Blauw imari 1880 6216
Blauw imari 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3572
Zaanse klok

Resultaat:

25 EUR

Vuurvergulde pendule, marmer 3589
Vuurvergulde pendule, marmer
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Porseleinen aap 6233
Porseleinen aap

Resultaat:

40 EUR

Tafelklok 3606
Tafelklok
Startprijs 275 EUR
Secretaire 4012
Secretaire
Startprijs 750 EUR
Kastje + etagere 4029
Kastje + etagere
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Biedermeier tafel 4046
Biedermeier tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Divers messing deurbeslag 2375
Divers messing deurbeslag

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Laarzenknecht 2392
Laarzenknecht

Resultaat:

25 EUR

Camee schelp 2409
Camee schelp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kris, Indonesië 2426
Kris, Indonesië

Resultaat:

50 EUR