Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kaaspers 4017
Kaaspers

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Piedestal, Atlasfiguur 4000
Piedestal, Atlasfiguur

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Barokkast Duits 4056
Barokkast Duits

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Barok commode 4002
Barok commode

Resultaat:

760 EUR

Verkocht
Secretaire, Louis Philippe 4155
Secretaire, Louis Philippe

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Ingelegde kist 4222
Ingelegde kist

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eethoek 4215
Eethoek

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Louis Quinze commode 4004
Louis Quinze commode

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kast 4021
Eiken 2-deurs kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Tinbuffet 4035
Tinbuffet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hoekkast 4014
Hoekkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Secretaire 4226
Secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4005
Eiken kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4018
Engelse secretaire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Beschilderde stoel 4027
Beschilderde stoel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chiffoniere 4153
Chiffoniere

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Noten 1-deurs kast 4168
Noten 1-deurs kast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4020
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten glaskast 4057
Wortelnoten glaskast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie vitrinekast 4085
Mahonie vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Plantenstandaard 4034
Plantenstandaard

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen salontafel, vrouw 4154
Bronzen salontafel, vrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Schildersezel 4161
Schildersezel

Resultaat:

250 EUR