Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kist, 19e eeuw 2018
Kist, 19e eeuw

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Smeedijzeren kistje 2421
Smeedijzeren kistje

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hartebeest 2307
Hartebeest

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Dubbelloops geweer 2086
Dubbelloops geweer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3 Bijbels 2190
3 Bijbels

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Schaakspel 2460
Schaakspel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Hanglamp, 3 kelkjes 2008
Hanglamp, 3 kelkjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bijbel 1675 2090
Bijbel 1675

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Hoorns des overvloeds 2221
2 Hoorns des overvloeds

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Fossiel 2042
Fossiel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Koperen pannenset (9x) 2118
Koperen pannenset (9x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Hanglamp 2400
Hanglamp

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Opgezette zwijnekop 2444
Opgezette zwijnekop

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zonnewijzer 2036
Zonnewijzer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5 Koperen pannen 2461
5 Koperen pannen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Miniatuur, 19e eeuw 2282
Miniatuur, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Cloisonne geisha's 2315
2 Cloisonne geisha's

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Rookpijp 2236
Rookpijp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Koffiemolen 2048
Koffiemolen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Pot kacheltje 2126
Pot kacheltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Statenbijbel 2193
Statenbijbel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tiffany lamp, vierkant 2141
Tiffany lamp, vierkant

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Mini-bar 2071
Mini-bar

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Handgeschreven boek 2191
Handgeschreven boek

Resultaat:

130 EUR