Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Kleine 19e eeuwse wortelnoten fineer schrijfkist, recentelijk gerestaureerd in goede staat 6x25x19cm.
Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Prachtige hoge antieke Jugendstil bewerkte etagere-tafel met zweepslag bloemenmotief op de bladen en poten ca. 1900. 110x35x35cm. Cond.: G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G
Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.
Zware antieke gietijzeren historimse inktset met rocailles ca. 1880 in goede staat 17x38x27cm.
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Twee 19e eeuwse empire kandelaars van messing en deels plated (plate deels versleten) in goede staat 27,5xø12cm.
Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.
Oud Hollandse gietijzeren wandornament "Je Maintiendrai" met Hollands wapen, vermoedelijk marechaussee o.i.d. 20e eeuw 24x30cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.