Grote antieke 2-dimensionale terracotta wandschotel ca. 1880 Duitsland. Voorstelling van een riviergezicht en kasteel, nr. BB 5066. Achterkant heeft een chip. 8xø47cm. Cond.: R-G
Twee antiquarische boeken: 1x Jeanne D'Arc par Gabriel Hanotaux, Hacette et Cie en 1x Le Liberatuer de La Chretiente Jean Sobieski 19e eeuw 24-30cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G
Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G
Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G
Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.
Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.