Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G

Borstelset + diversen
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

Wandbord
Startprijs 60 EUR

Grote antieke 2-dimensionale terracotta wandschotel ca. 1880 Duitsland. Voorstelling van een riviergezicht en kasteel, nr. BB 5066. Achterkant heeft een chip. 8xø47cm. Cond.: R-G

2 Opbergkisten
Resultaat: 40 EUR

Twee opbergkisten; 1x Kampfer koloniaal met koperen beslag en grepen ca. 1900 25x58x31cm. en 1x eikenhouten kist ca. 1900 36x24x30cm. Cond.: G

2 Boeken
Startprijs 20 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Jeanne D'Arc par Gabriel Hanotaux, Hacette et Cie en 1x Le Liberatuer de La Chretiente Jean Sobieski 19e eeuw 24-30cm. Cond.: R

Bureaulampje Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.

3 Delen messing
Startprijs 60 EUR

Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren weegschaal ca. 1900 met gewichtenset 20x20x45cm. Cond.: G

Kraantjeskan
Startprijs 30 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

Boom met bloemen
Startprijs 150 EUR

NIET GELEVERD

Antieke viool
Resultaat: 50 EUR

Viool ca. 1900 met etiket "Nicolaus Kittel" met strijkstok. Scheurtje voor in de klankkast, verder in goede originele staat 59x21x9cm. Cond.: R-G

Opgezette zwijnekop
Resultaat: 190 EUR

Prachtige opgezette Keiler-kop 20e eeuw in zeer goede staat (mooie kwaliteit) 52x56x36cm.

Boulle kistje
Startprijs 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.

Zwaard + 2 dolken
Startprijs 30 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 40 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout