Twee grote Russische scheepvaart seinlampen (blauw en rood). Vermoedelijk marine 50-er jaren in goede originele staat 25xø18cm.
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G
Zware antieke gietijzeren historimse inktset met rocailles ca. 1880 in goede staat 17x38x27cm.
Art Deco tafellamp ca. 1930 met marmeren voet en compositie metalen sternen in goede staat 20x35x10cm.
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Prachtige grote bronzen zonnewijzer 2e helft 20e eeuw in goede staat. Met sterrenbeelden aanduidingen en mahoniehouten voet 90xø60cm.
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire kandelaars van messing en deels plated (plate deels versleten) in goede staat 27,5xø12cm.
Duitse pronkschaal ca. 1880 historisme (compositie metaal) in de vorm van een nautilus-schelp, in goede originele staat 26x31x11cm.
Oud Hollandse gietijzeren wandornament "Je Maintiendrai" met Hollands wapen, vermoedelijk marechaussee o.i.d. 20e eeuw 24x30cm. Cond.: G
Glazen schaal ca. 1900 met 3 bronzen putti als voet 12xø15cm. Cond.: G
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G
Twee Satsuma petroleumlampen ca. 1880 met messing ornamenten in goede staat 40xø13cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.
Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G
Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.
Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.
Lampevoet ca. 1900 met bewerkte compositie metalen brons gepatineerde vaas en marmeren voet (2-lichts) H.: 62cm. Cond.: G
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.