Oude houtgestoken zakhorloge-houder met zakhorloges ca. 1930, voorstellen een American eagle. Zakhorloge is Russisch en defect 18x15x9cm. Cond.: G
Spekstenen plaquette met houten omlijsting, voorstellend een boerenfamilie met koeienspan in goede staat 12x15x2cm.
Oud Afrikaans houtgestoken masker in goede originele staat 30x25x10cm. Cond.: G
Kavel oude auto-onderdelen ca. 1960, model Glas 1700 (lichte oxidatie) 9-15cm. Cond.: R-G
Jugendstil gietijzeren inktstel ca. 1900 24x30x13cm. en een kopergenagelde 19e eeuwse hengselemmer 31xø34cm. (inktstel zonder binnenglaasjes) Cond.: G
Twee 19e eeuwse koloniale kisten met koperen beslag 50x24x13cm. en 37x34x34cm. en een 19e eeuwse weegschaal 33x16x30cm. Cond.: G
Palisanderhouten 19e eeuwse theedoos met plated "thee", origineel slot. sleutel en binnenwerk 8x11,5x9cm.
Smeedijzeren hanglamp ca. 1900 met 4 lichtpunten voor kaarsen in goede staat 80x60x60cm.
Bronzen 19e eeuwse dekseldoos in Empire stijl met handgeschilderd damesportret, gesigneerd M. Stielen. In goede originele staat 3,5x9,5x7cm.
Historisme koperen bewerkte plaquette ca. 1880 met als voorstelling een romantisch paar (nieuwere lijst) 34x28cm. Cond.: G
Drie delen antiek koper: 1x kraantjeskan ca. 1800, 1x ketel, gegraveerd met Chinese voorstellingen ca. 1880 en 1x koffiekan ca. 1900 Cond.: G
Drie oude/antieke religieuze wandplaquettes: 1x Maria, 1x hoofd van Jezus en 1x Corpus Christie in lijst onder bol glas 20-36cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten hangvitrine ca. 1930 met gebogen glas 54x74x32cm. Cond.: G
Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Petroleumlamp ca. 1880 met drie 2-lichts kaarskandelaars en engelen (kap is niet origineel) 50x58x60cm. Cond.: R