Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek anker
Resultaat: 12 EUR

Handgesneden anker met ring (19e eeuw of ouder) 17xø18cm. Cond.: G

2 Lampen
Startprijs 15 EUR

Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G

Koperen schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Oosterse koperen schaal 1e helft 20e eeuw 10xø24,5cm.

2 Duitse plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R

Set tinnen maten
Resultaat: 20 EUR

Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude tinnen tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 57xø40cm.

Daalderop tafelstuk
Resultaat: 15 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G

Plaquette
Resultaat: 15 EUR

Cement-gegoten plaquette 2e helft 20e eeuw 32x28x14cm.

3 Messing kandelaars
Startprijs 15 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G

Ketel + poffertjespan
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud/antiek koperwerk; 1x roodkoperen appelketel 19e eeuw met zwalustaartverbinding 29x29xø20cm. en 1x poffertjespan 20e eeuw 6xø27cm. Cond.: G

Koperen kan
Resultaat: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.

Strijkijzer
Startprijs 15 EUR

Messing 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 20x22x11cm.

4 Diverse kandelaren
Startprijs 15 EUR

Vier oude kaarskandelaren 20e eeuw; 1x groot van brons (kaarspin mist), 2x messing in lyra-vorm en 1x composiet (brons gepatineerd) 17-46cm. Cond.: G

Doos divers antiek
Resultaat: 15 EUR

Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G

Documentenkistje
Resultaat: 15 EUR

Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.

Japans lakwerk cocktailset
Resultaat: 15 EUR

Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.

Koffiemolen, D.E.
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken Douwe Egberts koffiemolen ca. 1930 in goede originele staat 34x12x12cm.

Oude stoof met ketel
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse theestoof met binnenbak en messing ketel 20e eeuw 78xø35cm. Cond.: R

Stoof + Ketel
Startprijs 15 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

V.O.C. Batavia, bladen
Resultaat: 20 EUR

Zeldzaam dagverhaal der handelingen van het vertegenwoordigend lichaam Des Bataafschen Volks. No. 699 zitting van maandag den 9en dinsdag den 16 december 1799 Batavia. Geheel bestaand uit 12 pagina's ...

3 Delen P. Regout
Resultaat: 15 EUR

3 Delen P. Regout

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Tinnen Jugendstil fruitschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 8x28x19cm.

Tinnen chocoladekan op comfoor
Resultaat: 30 EUR

Tinnen chocoladeketel met comfoor 1e helft 19e eeuw in goede staat 27x27xø20cm.