Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr

Titanium set
Resultaat: 15 EUR

Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

Oorstekers pave bollen
Startprijs 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met zirconia's. Oostekers met bollen pave gezet met witte zirconia's. ø 8 mm ca 3.6 gr

Lot horloges
Resultaat: 40 EUR

Lot horloges in beugeltasje. Diverse horloges, 5 stuks, in een beugeltasje van Platinola.

Oorstekers met zirconia
Startprijs 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr

Slavenband, Esprit
Startprijs 20 EUR

Slavenband zilver 925/000 merk Esprit. Platte slavenband, 7 mm, met aan de bovenzijde een scharnier. De armband is gematteerd. 60x53 mm ca 16.5 gr

Bloedkoraal ketting
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoraal met GG 585/000 slot. Verlopend collier van takjes bloedkoraal met een mooie kleur. Lengte 53 cm. ca 39,6 gr.

Zilv. oorknoppen
Resultaat: 20 EUR

Assorti zilveren 925/000 oorknoppen. 5 paar ca 10 gr

Tijgeroogcollier
Resultaat: 20 EUR

Collier van tijgeroog met zilveren karabinsluiting. Collier met grote, ø 16 mm, en kleine 6 mm kralen. Lengte 52 cm

Halssieraad Murano
Resultaat: 30 EUR

Halssieraad van Murano glas aan zijden koord, verso gesigneerd. Getordeerde halsketting van 3 rijen hematiet waartussen zoetwaterparels L.engte 43cm.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit 2 horloges, een pulsar en citizen, 2 plaatarmbanden, onedel en 3 gespen.

Oorstekers pave bollen
Startprijs 20 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met gele zirconia's. Oostekers met bollen pave gezet met gele zirconia's. ø 10 mm ca 6.3 gr

Lot Blauw
Startprijs 20 EUR

Lot sieraden met Blauwe stenen. Bestaande uit een armband, een hanger met collier en een ring. Allen gemaakt uit witmetaal.

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers. Bestaande uit 2 slavenbanden, 3 horlogehouders, een horlogeketting 4 broches, 2 hoedenspelden, een bril, een ring en een sjaalklem

Set zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Set met zilveren 900/000 sieraden. Filigrainset bestaande uit een broche, ø 42 mm, een paar oorclips, ø 22 mm, en een verstelbare ring met filigrain bewerking, ø 22mm. ca 16.5 gr

Aquamarijn collier
Resultaat: 20 EUR

Aquamarijncollier met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Aquamarijn nuggets, ø 13-8mm. Lengte 45 cm

Ring zilver baquette
Startprijs 20 EUR

Ring zilver 925/000 rondom bezet met triangel geslepen zirconia's. ø 5 mm. ø 58/59 ca 6.3 gr

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit een ring met zirconia, een broche rode koraal, een armband en een collier met medaillon hanger. 21.1 gr

Set zilver
Resultaat: 20 EUR

Set zilveren 900/000 sieraden bestaande uit filigrain oorclips, ø 21 mm en een filigrain ring, ø 22 maat ø 53. En een grote filigrain hanger in de vorm van een soort pauw met gourmetcollier, lengte 6...

Oostekers diamant
Startprijs 20 EUR

Oorstekers zilver verguld 925/000 met diamanten. Ronde oorknoppen opengewerkt met diamanten, totaal ca 0.05 crt. ø oorsteker 15 mm ca 3.4 gr

Oorknoppen wit saffier
Resultaat: 25 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Zakhorloge
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge zilver 800/000 met rose accenten. Zakhorloge ø 32 mm met rose rand en gegraveerde achterzijde.