Zilveen suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U
Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.
Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.