Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring smaragd briljant
Resultaat: 350 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.

Broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Hans Bulder
Resultaat: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Resultaat: 350 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G

Zilveren tafelbel
Resultaat: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

Ketting met hanger
Resultaat: 330 EUR

Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...

Russische School?
Resultaat: 330 EUR

Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Belgische plank barometer
Resultaat: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.

5 Schotels, drakendecor
Resultaat: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G

Plaatarmband GG NW
Resultaat: 320 EUR

Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr

Brilj.ring GG
Resultaat: 320 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Wat bredere GG ring met aan de bovenzijde een opstaand rondje met daarin diverse briljanten pave gezet. Totaal ca 0.57 crt J/SI ø 51 ca 6.7 gr

Creolen GG briljant
Resultaat: 320 EUR

Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een verticale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...

Ring parel en briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...

Ring GG granaat
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Collier, 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U