Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

 

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1340 Resultaten
Kavel: 1055

Kyrillisch gesigneerd

Resultaat: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R


Kavel: 4000

Rietveld bureau

Resultaat: 7.000 EUR

Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...


Kavel: 1

Empire servies, zilver

Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...


Kavel: 6033

Kang Xi trekpotje

Resultaat: 3.300 EUR

Chinees porseleinen trekpot Kang Xi, gemerkt en rondom met landschapsdecor (visser in bootje), chipje binnenrand 11,5x16xø10cm. Cond.: G


Kavel: 4001

Broodkast

Resultaat: 3.200 EUR

Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...


Kavel: 1006

Schilderij, G. de Laportille

Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G


Kavel: 3502

Jachtklok, Schwarzwald

Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...


Kavel: 2015

Koppel in kist, damast

Resultaat: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.


Kavel: 4

Antieke beker

Resultaat: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.


Kavel: 6009

Hoge blauwe vaas

Resultaat: 1.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G


Kavel: 6027

2 Kang Xi schotels

Resultaat: 1.600 EUR

Twee prachtige zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jachtdecor (mannelijke en vrouwelijke jager met pijl en boog). Verso gesigneerd en verso met tulpendecor (1 minimale chip) ø20cm. Cond....


Kavel: 6442

Yixing theepot, theeglazuur

Resultaat: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G


Kavel: 6319

Witte kom met drakendecor

Resultaat: 1.350 EUR

Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G


Kavel: 43

Chatule

Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U


Kavel: 2014

Gestoken blaasbalg

Resultaat: 1.300 EUR

Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.


Kavel: 4020

Kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R


Kavel: 6044

Schaal met draken

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.


Kavel: 379

Koningscollier GG

Resultaat: 1.200 EUR

Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.


Kavel: 5821

Ivoren okimono

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke ivoren okimono, voorstellend een lezende man met stok en tijger (prachtig gesneden). In zeer goede originele staat 23cm.


Kavel: 3500

Twentse staartklok

Resultaat: 1.150 EUR

Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.


Kavel: 2066

Antiek kistje

Resultaat: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.


Kavel: 6310

Voorraadpotje, 18e eeuw

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G


Kavel: 331

Choker diamant

Resultaat: 1.000 EUR

Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...


Kavel: 2013

Kromzwaard

Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat