Mahoniehouten schoenpoets-kist ca. 1900 met lade en ingebouwde borstels in originele staat 36x23x40cm.
Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws koperwerk: 1x roodkoper met geelkoperen doofpot, 1x vijzel en 1x tabaksdoos.
Oude kopergeslagen paraplubak 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 62xø21cm.
Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.
Twee grote houtgestoken wandkandelaars (3-arms), bronskleurig 2e helft 20e eeuw 46x32x57cm. Cond.: G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.
Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Oud Perzisch kleed in de tinten blauwgroen/rood etc. 128x86cm. Cond.: G