Ring Wit 416/000 met Saffier en Diamant. Entouragering met in het midden een ovaal geslepen saffier, ca 0.50 crt. Om de saffier zit een rand met briljanten, doorlopend in de band van de ring, totaal c...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G
Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.
Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige loop. Graveerwerk onder de kolf en bij trekker, in goede staat 36cm.
Pistool ca. 1800 met snijwerk en 8-kantige gegraveerde loop in goede staat 37cm.
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 230 stuks Cond.: R-G
Verzameling Nederlandse postkaarten, ca. 285 stuks Cond.: R-G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...
Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.
Engelse staande klok 19e eeuw met eikenhouten en mahoniehouten kast (oudere restauratie). 1-Dags uurwerk en mooie gave beschilderde wijzerplaat met rozendecor en figuur in landschap. Gesigneerd Pretty...
Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse waaier met monogram, bestaande uit 14 ivoren lamellen (verbindingslijst moet worden vervangen) n21x30cm. Cond.: G
Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...
Oorhangers GG 585/000 met camee. Grote brisures met aan de voorzijde een getorste rand met daarin een camee, licht van kluer. Grootte oorhanger 16x 19 mm. ca 8.4 gr
Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G
Grote kersenkleurige 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 180x100x50cm. Cond.: G
Antieke broche GG/RG 585/000 met emaille en diamant. Mooie broche met gedetailleerde bloem versierd met paars en wit emaille. In het midden van de bloem zit een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt....
Oorhangers WG 585/000 met wit en blauw Saffier. Oorhangers met hangend aan de brisures een WG vierkant, 12.2x12.2 mm, met hierin een grote synthetische blauw Saffier met daaromheen een rand bezet met ...
Ring GG 585/000 met briljant. Alliancering rondom met diamanten bezet. Totaal 1.04 crt W/P ca 3.6 gr ø 56
Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G