Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album met 350 kaarten
Resultaat: 200 EUR

Oud rood album met meer dan 350 kaarten van Nederland en enkele Duitse wenskaarten.

Handwerck 109-11
Resultaat: 200 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G

Kolompendule
Resultaat: 200 EUR

Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.

Reiswekker
Resultaat: 200 EUR

Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.

Vergulde pendule, strijdwagen
Resultaat: 200 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Friese eikenhouten burgermeester staartklok met wekkerfunctie, volle zwarte zuilen en spiegels in zeer goede staat (Glaasjes zijkant kapot) 150x42x20cm.

Tafel+4 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Grote mahoneihouten coullissentafel ca. 1830 met extra afstelpoten en 2 tussenbladen, 75xø125cm. (75x125x249cm.) Cond.: G

Kussenkast, eikenhout
Resultaat: 200 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kast ca. 1920 met geëboniseerde houten delen, 2 lades en mooi snijwerk in de koplijst. Uitneembaar en in zeer goede staat 180x160x58cm.

Speeltafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.

Pers
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Iranees Perzisch kleed in redelijke staat, hoofdzakelijk rood/blauw tinten (beschadiging) 334x265cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Hollands 16e-17e eeuws tegeltableau met voorstellingen van diverse figuren (beschadigingen) ca. 13x13cm. Cond.: R

Imari trekpot
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G

4 Delen Kang Xi
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R

4-Delig kaststel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...

Theepot, flacon + melkkan
Resultaat: 200 EUR

Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G

Fam. Verte bord
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G

Glasdorff, bloemstilleven
Resultaat: 190 EUR

Hubert Glansdorff ca. 1930 (Belgische School 1877 - 1963), olieverf op linnen, vaas met bloemen 32x24cm. Cond.: G

Jentsje Popma
Resultaat: 190 EUR

Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G

Revolver, dubbelloops
Resultaat: 190 EUR

Dubbelloops pistool ca. 1780 met barok gravure en bewerkte loop 18x3,5x10cm. Cond.: G

Majolica wandklok
Resultaat: 190 EUR

Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.

Franse hoekkast
Resultaat: 190 EUR

Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.

Afrikaans masker
Resultaat: 190 EUR

Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.