Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hendrik Schaap
Resultaat: 550 EUR

H. Schaap (toegeschreven aan Hendrik Schaap 1878 - 1955), olieverf op paneel, stadsgezicht met vele figuren, oldtimer en koets 30x40cm. Cond.: G

2 Kang Xi schotels
Resultaat: 550 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G

Gedreven trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U

Schilderij, Lieste
Resultaat: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...

Houten engel
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.

Blauw/witte kom, Ming stijl
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Resultaat: 480 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.

A.C. van Noort
Resultaat: 475 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G

Pietro Armati, Italiaans berglandschap
Resultaat: 475 EUR

Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G

Tuibeeld, vrouw
Resultaat: 475 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 475 EUR

Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...

Ring WG 2 diamanten
Resultaat: 450 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U

Gustav de Smet
Resultaat: 450 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Haan comtoise
Resultaat: 450 EUR

Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...

Mahonie penantkastje
Resultaat: 450 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 450 EUR

Oud Perzisch fijngeknoopt tapijt met gedetailleerd vogel- en bloemendecor (veelkleurig) in goede staat 220x140cm.

Kang Xi trekpot
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...

Schaal, Ming stijl
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met floraal decor en blauw geglazuurde achterkant (Ming stijl), ongemerkt en met geschulpte rand in zeer goede staat ø24,5cm.

Kist, smeedijzeren beslag
Resultaat: 440 EUR

Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G

2x Broches
Resultaat: 425 EUR

Broches GG 585/000 met diamant en grote edelsteen. Ovaal broche met in het midden een citrien, versierd met een opengewerkte rand met zilver, ø 22x25mm en een steekbroche met oranje/bruine kwarts. De ...