Oude Meissen porseleinen dekseldoos 20e eeuw met paradijsvogel- en gouddecor in goede staat 10xø15cm.
Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Twee majolica vazen ca. 1900 met leeuwenkoppen, blauw glazuur en groen-geel glazuur. Hoeken van de voet beschadigd 22cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw in barokstijl 18xø12cm. Cond.: G
Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G
Twee delen Oud Duits porselein; 1x Meissen schotel met vergulde omranding 20er eeuw, 1x bisquit porseleinen plaquette KPM Koningin Louise 10.03.17476 - 19.7.1810 (L. Posch 1810. (ø19,5-ø8cm.)