Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Thuringen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x vrouw met blauwe jurk (2 vingers kapot), 1x jongen met meisje (jurkje iets beschadigd), 1x danseresje (jurk beschadigd) 9-19cm. Cond.: R

3 Imari vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Driedelig 19e eeuws Japans porseleinen kaststel, capucijner met bloesem- en vogeldecor (gesigneerd) in goede staat 15,5-17cm.

Wit keramieken hoofd
Resultaat: 100 EUR

Oude porselein en buste, gesigneerd monogram S.B. Duitsland 29cm.

5 Chin. pors. schotels
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf

6 Delen porselein
Resultaat: 100 EUR

Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....

Divers Boerenbont
Resultaat: 100 EUR

Antiek Societe Ceramique Maastricht boerenbont serviesgoed ca. 1900 (26 delen); 5 dekselterrines, 6 borden, schalen, melkkan, suikerpot, theepot, sauskommen etc. etc. 13-40cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.

Hummel met ganzen
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuindecor (stuk ingezet) ø41cm. Cond.: R

Weens servies, koffie met bloesem
Resultaat: 85 EUR

Oud Weens handbeschilderd koffieservies met bloemdecor in goede originele staat (32 delen) 20e eeuw bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, kop en schotels 6-24cm. Cond.: G

2 Beeldjes, Hutschenreuther
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Duitse Hutschenreuther honden ca. 1980: 1x jachthond en 1x Beagle 14-17cm. Cond.: G

Kop & schotel, Ginori
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig koffieservies Ginori met goud- en floraal decor: 1x grote kop (gerestaureerd), 1x onderschotel (lichte randschade) en 1x cakeschotel (beschadigd) 9xø21cm. Cond.: R

Meissen schalenset
Resultaat: 80 EUR

Zeven- delige Meissen porseleinen schalenset, ca. 1980, in art-deco stijl met bessentak decor. In goede staat. 14-20cm.

3 Delen jade
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G

Aardewerken beeld, Napoleon
Resultaat: 75 EUR

Oude bisquit porseleinen buste van Napoleon 1e helft 20e eeuw (chip van voet) 22cm. Cond.: R

Plateel vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude Hollandse platelen vaas, Zuid Holland IJsel PB NS (chip van bodem af) 23cm. Cond.: R

2 Chin. dekselpotten
Resultaat: 75 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd 10xø8,5cm. Cond.: G

Keramieken schotel
Resultaat: 70 EUR

Oude keramieken schotel van de Porseleyne Fles naar een schilderij van Frans Hals met geschulpte rand 20e eeuw. In goede staat ø41cm.

Pors. edeldame + man
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R

4 Honden beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vier oude keramieken geglazuurde honden Engeland: 2x Bulldog en 2x Spaniel 16-20cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed Selb Germany Maria etc. waaronder: melkkannetjes, eierdopjes, theeopjes + schotels, cakeboprden, suikerpotten, kaarskandelaars, theepot 6-20cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen schotels in 17e-18e eeuwse stijl (lakstempels en tekst verso) 7xø30cm. Cond.: G

5 Diverse beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen oud Duitse porselein: 1x schaal met musicerende putti Hutschenreuther Selb Bavaria ca. 1960 (goed), 1x kindje met bal (goed), 1x poes met bal Thuringen (goed), 1x danseres Volkstedt (bescha...

2 Meissen kannen
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse MEissen porseleinen kannen ca. 1980 met blauw decor: 1x koffiekan, 1x theepot 14-25cm. Cond.:G