Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 60 EUR

H. Neugelbarder (Duitse School), olieverf op linnen, Zugspitze 60x80cm. Cond.: G

Marine fregat
Resultaat: 60 EUR

Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G

Duitse School
Resultaat: 60 EUR

Putz, olieverf op linnen, "Im moor bei Worpsnede" 90x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, voorname dame met roos 18x14cm. Cond.: G

A.H. Bakkerkorf
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G

Winterlandschap op paneel
Resultaat: 60 EUR

R. Olandt ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret 25x20cm. Cond.: G

3 Werken, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie werken 17e-18e eeuw: 1x sepia (mannelijke rugpartij) 23x18cm., 1x meisjesportret (tekening) 18x16cm. en 1x vrouwenstudie (rood potlood) 16,5x12cm. Cond.: R-G

Landkaart 17e eeuw, Canaan
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets op papier, "De Gelegenheyt van 't paradijs en 't land 't Canaan, mitsgaders D'eerst bewoonde land der patrirchen uyt de H. schrifture en verscheyden Anotoren bij en...

2x Ets, Johan Scherft
Resultaat: 60 EUR

Twee etsen op papier van Johan Scherft (Den Haag 1891 - 1969), 1x gracht Amsterdam en 1x Katwijk aan zee Cond.: R

W.A. Telden, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. v.d. Velden ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret bij dorp 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, Hofland
Resultaat: 60 EUR

A. Hofland ca. 1950, olieverf op linnen, visser bij waterlelies 30x40cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, zonnebloemen
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1964 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, zonnebloemen 50x53cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, vlonder
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1960 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, titel "Flonder" 31x24cm. Cond.: G

Hubert Schalenberg, anemonen
Resultaat: 60 EUR

Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G

Toorop, geestelijken
Resultaat: 60 EUR

Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

Aquarelle, rijstpapier
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.

2 Engelse steendrukken
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

FR. Dolhen, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G

Willy Jensen
Resultaat: 50 EUR

Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 50 EUR

Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G