Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G
H. Neugelbarder (Duitse School), olieverf op linnen, Zugspitze 60x80cm. Cond.: G
Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, voorname dame met roos 18x14cm. Cond.: G
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
R. Olandt ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret 25x20cm. Cond.: G
Drie werken 17e-18e eeuw: 1x sepia (mannelijke rugpartij) 23x18cm., 1x meisjesportret (tekening) 18x16cm. en 1x vrouwenstudie (rood potlood) 16,5x12cm. Cond.: R-G
Twee etsen op papier van Johan Scherft (Den Haag 1891 - 1969), 1x gracht Amsterdam en 1x Katwijk aan zee Cond.: R
Gesigneerd A. v.d. Velden ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret bij dorp 20x25cm. Cond.: G
A. Hofland ca. 1950, olieverf op linnen, visser bij waterlelies 30x40cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1964 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, zonnebloemen 50x53cm. Cond.: G
Ro Mogendorff 1960 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, titel "Flonder" 31x24cm. Cond.: G
Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G
Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G
J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.
Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G
Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G
Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G