A. Hoskam ca. 1930, olieverf op linnen, De Munt te Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boerenstal met waterpomp en kippen 33x24cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, havengezicht van Enkhuizen 120x90cm. Cond.: G
W.L. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met duinen en solitaire figuur 40x60cm. Cond.: G
Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G
Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G
Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G
Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G
J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (mogelijk Jan Kelderman), olieverf op linnen, Hollands landschap met windmolen 80x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, portret van Napoleon 55x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen voor een kustplaats 51x31cm. Cond.: G
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e eeuw, G.J. Hertel sculp. la peinture no 190 Johan Georg Hertel 29x20cm.
Groot oud gesigneerd Chinees kunstwerk op papierrol, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Chinese inkt op papier, bergachtig landschap met boten en figuren 165x76,5cm. Cond.: G
H. Klinger ca. 1930 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met vakwerk-huis 55x40cm. Cond.: G
Hans Kamphuis, olieverf op linnen, oude boerderij met koeien 50x40cm. Cond.: G
Vier werken van Limpers , etsen op papier, portretten van oude heren 6x6cm., 8x12cm., 18x15cm. en 19x25cm.
Irmi '82, litho op zijde? (druk op zijde?), toekan 97x97cm. Cond.: G
W.E. Wurth 20-12, olieverf op paneel, wilde bloemen 38x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met imari schotel 40x50cm. Cond.: G