S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeilboten op zee 60x80cm. Cond.: G
Twee oude Engelse jachtprenten ca. 1930 naar W. Summers, lithografie op papier "On the downs" 31x21cm. Cond.: G
M. Bakker ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser (cracele) 75x66cm. Cond.:R
J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G
H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G
J. Faber ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser 50x70cm. Cond.: G
Franco Ruggiero (Italiaanse School), olieverf op paneel, kustgebied met ruïne 48x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een bepakte soldaat 24x33cm. Cond.: G
H. Dieperink, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met vissersvolk 28x20cm. Cond.: G
Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G