Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloem stilleven
Resultaat: 40 EUR

S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in kroeg
Resultaat: 35 EUR

H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, in 't Wout
Resultaat: 35 EUR

In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 35 EUR

Van Deursen, olieverf op paneel, zeilboten op zee 60x80cm. Cond.: G

2x W. Summers, paarden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse jachtprenten ca. 1930 naar W. Summers, lithografie op papier "On the downs" 31x21cm. Cond.: G

Schilderij, M. Bakker
Resultaat: 35 EUR

M. Bakker ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser (cracele) 75x66cm. Cond.:R

Schilderij, vrouw aan tafel
Resultaat: 35 EUR

J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R

Schilderij, figuren in stad
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Resultaat: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, 30x30
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Wolfgang Oppermann
Resultaat: 30 EUR

Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G

Felix Albrecht
Resultaat: 30 EUR

Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G

Jan Kelderman
Resultaat: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G

Schilderij, man in boot
Resultaat: 30 EUR

J. Faber ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser 50x70cm. Cond.: G

Italiaanse school
Resultaat: 30 EUR

Franco Ruggiero (Italiaanse School), olieverf op paneel, kustgebied met ruïne 48x33cm. Cond.: G

Ongesigneerd, soldaat
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een bepakte soldaat 24x33cm. Cond.: G

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G

Dieperink, strand
Resultaat: 30 EUR

H. Dieperink, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met vissersvolk 28x20cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 30 EUR

Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R

Ikoon
Resultaat: 30 EUR

Ikoon ca. 1900 van Maria met kind in goede staat 15,5x12cm.

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G