Ongesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, romatisch landschap met ruïne en figuren 60x80cm. Cond.: G
Naar Spohler ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met figuren en boten 36x29cm. Cond.: G
E. v. Egmont ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met ezel en figuren 18x13cm. Cond.: G
S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G
Curt Topel ca. 1900 (Duitse School 1865 - 1946), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 50x39cm. Cond.: G
Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), olieverf op linnen, landschap met schapen 49x38cm. Cond.: G
Jasinsky 1943, olieverf op paneel, vliegveld met propeller-vliegtuigen 52x40cm. Cond.: G
Hugo Wierl? (Verso Koefeld 1934) Duitse School, olieverf op paneel, interieur 50x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boeren gezelschap met vee bij drenkplaats 53x33cm. Cond.: M
G.P. Dummen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met chrysanten 100x50cm. Cond.: G
Duitse School ca. 1880 (verso Wiewiorowski Bremen Holler Allee 47), olieverf op linnen, bosgezicht met beek 46x32cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, 3 figuren 34x27cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, visser met tabakspijp 24x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 49/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 40x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier
Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Hamburger haven 76x55cm. Cond.: G