21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Schilderij, romantisch landschap
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, romatisch landschap met ruïne en figuren 60x80cm. Cond.: G

N. Spohler
Resultaat: 90 EUR

Naar Spohler ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met figuren en boten 36x29cm. Cond.: G

Leo Gestel
Resultaat: 90 EUR

E. van Egmond, strandscene met ezel
Resultaat: 90 EUR

E. v. Egmont ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met ezel en figuren 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, musjes
Resultaat: 90 EUR

S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G

.
Resultaat: 85 EUR

Grieks 19e eeuws ikoon 18x13,5cm. Cond.: R-G

Curt Topel
Resultaat: 85 EUR

Curt Topel ca. 1900 (Duitse School 1865 - 1946), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 50x39cm. Cond.: G

Chin. schilderij op rol
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Pol, schepen
Resultaat: 80 EUR

Jasinsky 43
Resultaat: 80 EUR

Jasinsky 1943, olieverf op paneel, vliegveld met propeller-vliegtuigen 52x40cm. Cond.: G

Hugo Wierl
Resultaat: 80 EUR

Hugo Wierl? (Verso Koefeld 1934) Duitse School, olieverf op paneel, interieur 50x34cm. Cond.: G

Schilderij, boer met paard
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boeren gezelschap met vee bij drenkplaats 53x33cm. Cond.: M

G.P. Dummen
Resultaat: 80 EUR

G.P. Dummen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met chrysanten 100x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Russische School?
Resultaat: 80 EUR

Duitse School ca. 1880 (verso Wiewiorowski Bremen Holler Allee 47), olieverf op linnen, bosgezicht met beek 46x32cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, 3 figuren 34x27cm. Cond.: R-G

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 80 EUR

D. Bastanie
Resultaat: 80 EUR

D. Bastanie, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Molenlandschap
Resultaat: 80 EUR

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Haven van Hamburg
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Hamburger haven 76x55cm. Cond.: G