Hollands zilveren mergboor van B.H. Driesen te Utrecht, jaarletter Z: 1934, ca. 40gr. L.: 21cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren poppengoed comfoortje, 835/000 ca. 14gr. ø3,5cm.
Hollands zilveren maatbekertje, 835/000 grootkeur, jaarletter: W 1931 MT: Hooijkaas, ca. 35gr. 6xø4,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Kristallen suikerbakje met zilveren rand en hengsel + zilveren suikertang. Hollands gekeurd zilver 835/000 ø10cm. Cond.: U
Hollands zilveren pasteischep met opengewerkte bak en steel, 2e gehalte grootkeur 835/000, jaarletter Z: 1984, ca. 44gr. L.: 14cm. Cond.: U
Hollands zilveren theezeef met parelrand en ivoren heft ø5cm. Cond.: U