Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pennenhouder
Resultaat: 220 EUR

Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Schilderij, A. Blätter
Resultaat: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Pelgrims fles
Resultaat: 120 EUR

Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Grote fotolijst
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

Zilveren dekselpotje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U

Kristallen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...

Tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Zilveren parfumflacon
Resultaat: 100 EUR

Zilveren met bloem versierde parfumflacon met afschroefbaar schenktuit, waarop vredesduif, staande op bladmotief voet. 835/000, 14xø5cm., Ca. 93gr.,

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U