Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 90 EUR

Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.

Zilveren slabestek
Resultaat: 90 EUR

Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschotel
Resultaat: 90 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met omgeslagen rand, voorzien van amandelslijpsel en op stervormige voet. Fraai gevormde (floraal) ajourgezaagde zilveren (835/000) hengsel. Mr. A.H. der Kind...

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Ovale gecontourneerde, gelobde zilveren schaal, 800/000, ca. 333gr. 30x21cm. Cond.: U

2 zilveren beugels
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

2 ZIlveren strooiers
Resultaat: 85 EUR

Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G

Kristallen kaastolp
Resultaat: 80 EUR

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...

10 Zilveren messen
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Zilveren beker
Resultaat: 80 EUR

Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen tafelset bestaande uit 2 fraaie geslepen schaaltjes op zilveren (835/000) voeten. Geheel geplaatst op zwart houten basement op 4 ivoren pootjes. Fraaie zilveren (835/000) krulgreep...

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Arabisch zilver: 1x pijpje, 1x schildhanger en 1x ketting met hanger. (Schild ø8cm.) Cond.: G

Plated bestek
Resultaat: 80 EUR

Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G

Zilv. sigarettendoos China
Resultaat: 70 EUR

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Zilveren schaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt

Zilveren schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U

Grote natfruitlepel
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd, met twee handgrepen, versierd met palmetten aan gecontourneerde bovenrand, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: Q: 1951, 17x11x8cm., Ca. 95gr., Cond.: U

Bijbel ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G