Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen bakje, zilv. hengsel
Resultaat: 35 EUR

Rond kristallen bakje met gecontourneerde rand met Hollands zilveren hengsel, bewerkt met parelrand, Amsterdam 1914, ø9cm. Cond.: UJ

5 Onderzetters, zilver
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude glazen onderzetters met zilveren omranding ca. 1930 in goede staat 2xø10cm.

Zilveren zoutvaatje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren zoutvaatje met glazen binnenbakje en ivoren lepeltje Cond.: U

Zilveren tafelborstel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse zilveren tafelschuiver met gedreven voorstelling en ophangoog 835/000 (grootkeur), MT: J.H.W. Visser Steenwijk begin 1900, 10,5x8cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Kinderbestek + lepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren mergboor
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren mergboor met zilveren heft, 835/000, jaarletter S: 1928, MT: zilverfabriek Voorschoten L.: 22cm. Cond.: U

Zilveren klontentang
Resultaat: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Divers plated + zilver
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Olielampje + Portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren olielampje (6cm.) 835/000 en een petit-point beursje met zilveren beugeltje (6,5cm.) Cond.: U

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, muzikant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, loopfiets
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een man op loopfiets, Nederlands gekeurd

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

3 Plated strooiers
Resultaat: 30 EUR

Drie oude plated zoutstrooiers 20e eeuw in goede staat 14-18cm. Cond.: G

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Zilveren theeduim
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren (835/000) theeduim met gecontourneerde bak en steel, voorzien van scherpe graveringen (als nieuw). Mr. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1873

Zilveren sierkurk
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U

2 Zilveren kaviaarlepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Bijzonder stel zilveren kaviaarlepeltjes met deels getorste stelen en met knoppen (onduidelijke merken)

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.