Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Cloisonne vazen 2271
2 Cloisonne vazen
Geen vanafprijs
Japanse cloisonne vaas 2551
Japanse cloisonne vaas
Geen vanafprijs
Mobach vaas 6388
Mobach vaas
Geen vanafprijs
Verkocht
Lot parels 277
Lot parels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Gerdi Jacobs 1552
Gerdi Jacobs

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aquarel, Wenzel 1553
Aquarel, Wenzel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Werken op papier 1554
4 Werken op papier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kruyder 1555
Kruyder

Resultaat:

10 EUR

Chin. lakwerk voorraad-vat 2448
Chin. lakwerk voorraad-vat
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Gehamerd dekseldoosje 2453
Gehamerd dekseldoosje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Divers messing 2514
Divers messing

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Divers antiek 2532
Divers antiek

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Koekplank 2536
Koekplank

Resultaat:

15 EUR

Diverse oude spellen 3042
Diverse oude spellen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Kamergemak 4201
Kamergemak

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Duits restservies 6530
Duits restservies

Resultaat:

10 EUR

Nymphenburg schaal 6561
Nymphenburg schaal
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Lot double 162
Lot double

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers 187
Lot divers

Resultaat:

15 EUR

Lot hangers prikkers edelstenen 276
Lot hangers prikkers edelstenen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Lot broches 285
Lot broches

Resultaat:

15 EUR

Lot double 287
Lot double
Startprijs 15 EUR
Lot Manchetknopen 313
Lot Manchetknopen
Startprijs 15 EUR
Lot colliers 326
Lot colliers
Startprijs 15 EUR