22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Olifant van hoorn 5851
Olifant van hoorn

35 EUR

2 Ivoren olifanten 5849
2 Ivoren olifanten

30 EUR

Ivoren vaas 5853
Ivoren vaas

30 EUR

Ivoren tafeltje 5863
Ivoren tafeltje

30 EUR

Divers ivoor 5860
Divers ivoor
Startprijs 35 EUR
Man met lendedoek 5827
Man met lendedoek

55 EUR

2 Delen ivoor/kunststof 5831
2 Delen ivoor/kunststof

50 EUR

Benen netsuke, kikker 5839
Benen netsuke, kikker

50 EUR

Ivoren Corpus Christie 5841
Ivoren Corpus Christie

60 EUR

Ivoren schaal met wapen 5813
Ivoren schaal met wapen

75 EUR

Staande geisha 5816
Staande geisha
Startprijs 60 EUR
Gestoken tand, 19e eeuw 5819
Gestoken tand, 19e eeuw

110 EUR

Benen prins & prinses 5821
Benen prins & prinses
Startprijs 60 EUR
Potvis tand 5833
Potvis tand

65 EUR

Benen man met emmers, vis 5820
Benen man met emmers, vis
Startprijs 75 EUR
Primitief mannetje 5830
Primitief mannetje
Startprijs 75 EUR
Benen snuffbottle, kikker 5837
Benen snuffbottle, kikker
Startprijs 75 EUR
Benen netsuke, ratten 5838
Benen netsuke, ratten

90 EUR

2 Erotische snuffbottles 5832
2 Erotische snuffbottles
Startprijs 80 EUR
Ivoren krokodil 5852
Ivoren krokodil

135 EUR

Ivoren handvat, 19e eeuw 5814
Ivoren handvat, 19e eeuw

110 EUR

6 Benen snijwerkjes 5824
6 Benen snijwerkjes
Startprijs 90 EUR
2 Benen beelden 5825
2 Benen beelden
Startprijs 90 EUR
Man op kruk, 19e eeuw 5826
Man op kruk, 19e eeuw

95 EUR