Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Penningen 2716
4 Penningen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse munten 2718
Diverse munten

Resultaat:

25 EUR

110x 25 cent 2737
110x 25 cent
Startprijs 15 EUR
110x 25 cent 2738
110x 25 cent
Startprijs 15 EUR
18 Halve centen 2742
18 Halve centen
Startprijs 15 EUR
Kavel diverse munten 2714
Kavel diverse munten
Startprijs 20 EUR
6 Chinese munten 2715
6 Chinese munten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Diverse munten en penningen 2720
Diverse munten en penningen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren munten 2725
2 Zilveren munten

Resultaat:

20 EUR

24 Halve centen 2741
24 Halve centen
Startprijs 20 EUR
Zilveren rijderschelling 2756
Zilveren rijderschelling
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Betaalmiddel Afrika 2713
Betaalmiddel Afrika

Resultaat:

25 EUR

2 Duitse penningen 2729
2 Duitse penningen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
6x Halve gulden 2743
6x Halve gulden

Resultaat:

25 EUR

8 Bankbiljetten 2745
8 Bankbiljetten
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Doosje penningen + plaquette 2710
Doosje penningen + plaquette

Resultaat:

35 EUR

Zilveren rijderschelling 2751
Zilveren rijderschelling
Startprijs 30 EUR
3 Nikkelen stuivers 2754
3 Nikkelen stuivers
Startprijs 30 EUR
Zilveren gulden 1892 2759
Zilveren gulden 1892
Startprijs 30 EUR
18 Zilveren munten 2717
18 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
18x Roepia 2735
18x Roepia
Startprijs 40 EUR
3 Zilveren munten 2748
3 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
5 Zilveren munten 2749
5 Zilveren munten
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Munten, 17e eeuw 2706
2 Munten, 17e eeuw

Resultaat:

50 EUR