Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buste, E. Patris 5126
Buste, E. Patris
Startprijs 15 EUR
3 Houten beelden 5123
3 Houten beelden
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Houten beelden 5124
2 Houten beelden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weens bronsje 5125
Weens bronsje

Resultaat:

25 EUR

Afrikaans masker 5127
Afrikaans masker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Houtgestoken monnik 5067
Houtgestoken monnik

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Beeldjes 5091
3 Beeldjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen kikker 5104
Bronzen kikker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koperen reliëf 5122
Koperen reliëf

Resultaat:

25 EUR

Art Deco figuur, 2 vogels 5131
Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje 5060
Bronzen beeldje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beeldje, baby 5096
Beeldje, baby

Resultaat:

40 EUR

Beeld, man met instrument 5103
Beeld, man met instrument
Startprijs 30 EUR
Wit beeld 5105
Wit beeld
Startprijs 30 EUR
Afrikaans beeld 5132
Afrikaans beeld
Startprijs 35 EUR
Houten beeld 5137
Houten beeld
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Beeldje, tapijtverkoper 5002
Beeldje, tapijtverkoper

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Bronzen boedha-hoofden 5045
2 Bronzen boedha-hoofden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Beeld, Shakespeare 5084
Beeld, Shakespeare

Resultaat:

40 EUR

Bronzen golfspeler 5106
Bronzen golfspeler
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bronzen plaquette 5136
Bronzen plaquette

Resultaat:

40 EUR

Beeldje, smid 5053
Beeldje, smid
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen buste 5055
Bronzen buste

Resultaat:

50 EUR

Art Deco beeldje 5077
Art Deco beeldje
Startprijs 50 EUR