Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.
Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G
Lot Barnsteen bestaande uit 2 colliers en een peervormige hanger . Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte, ø7-11. Lengte 60 cm en 70 cm. Hanger 45x24 mm
Lot met GG 585/000 sieraden bestaande uit een herenring met groene steen, een fijne figaro armband en een fijn zegelringetje. totaal ca 8.45 gr
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+
Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G