Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+
Lot met GG 585/000 sieraden bestaande uit een herenring met groene steen, een fijne figaro armband en een fijn zegelringetje. totaal ca 8.45 gr
Lot Barnsteen bestaande uit 2 colliers en een peervormige hanger . Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte, ø7-11. Lengte 60 cm en 70 cm. Hanger 45x24 mm
Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.
E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G
Collier en hanger GG 585/000 met tijgeroog. Gourmetcollier, verschuifbaar in lengte, met een draadhanger met daarin een tijgeroogkraal, ø 10 mm. Lengte 38-75 cm ca 11 gr
Zakje bloedkoralen ø 3-6 mm, takjes tonnetjes en rondjes. ca 34 gr
Gouden tientje 1932 Wilhelmina 4e type, ca. 6,72gr. (6,03gr. goud) Cond.: ZFR
Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.