Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G
Bronzen uil op boeken 21e eeuw met marmeren sokkel, gesigneerd Christiaan Marcchetti in goede staat 34cm.
Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G