Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram '77
Resultaat: 55 EUR

Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G

E. Mührer
Resultaat: 75 EUR

E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Jo Bouman-Kruyder
Resultaat: 135 EUR

Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Startprijs 280 EUR

R. Meinel (Duitse School), 19e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met beek en figuur 33x19cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

H. Hartung (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 50x100cm. Cond.: G

Pendant, kippen in schuur
Resultaat: 300 EUR

Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 375 EUR

Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G

2 Tekeningen + Ets
Resultaat: 45 EUR

Drie werken ca. 1910 (onduidelijke signaturen): 2x dorpsstraatje met figuur (houtskool) en 1x ets dorpsgezicht 11,5x12cm., 17x12cm. en 16x11cm. Cond.: R-G

3 Aquarellen, Reus
Resultaat: 90 EUR

Drie aquarellen op papier van M.P. Reus (1865 - 1933 Dordrecht), zeegezichten met bomschuiten 21x12cm., 21x12cm. en 15x11cm. Cond.: G

Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G

W. Bos, schepen
Startprijs 220 EUR

Wim Bos, olieverf op linnen, driemaster 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 120 EUR

Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R

Groot schilderij
Resultaat: 800 EUR

A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G

Schilderij, Dievenbach
Startprijs 1.250 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G

H. Koekkoek, bomschuiten
Resultaat: 335 EUR

Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G

Josef Scharl
Resultaat: 35 EUR

Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, W. Langeveld
Resultaat: 30 EUR

W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G

Pendant, Everout
Resultaat: 37 EUR

Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G

Schilderij, Bonte
Resultaat: 30 EUR

P. Bonte, olieverf op linnen, landschap 30x40cm. Cond.: G

Map gravures en prenten
Resultaat: 35 EUR

Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R

Gravures
Resultaat: 40 EUR

Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoffmann
Resultaat: 50 EUR

A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G