Monogram '77 (Duitse School, verso Rutti Maria Olivar), olieverf op linnen, "zum Zuckerbäcker" 30x24cm. Cond.: G
E. Mührer 1974 (Duitse School), olieverf op paneel, Eislauf im park 30x40cm. Cond.: G
Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G
R. Meinel (Duitse School), 19e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met beek en figuur 33x19cm. Cond.: G
H. Hartung (Duitse School), olieverf op linnen, berglandschap 50x100cm. Cond.: G
Twee werken van W. lammers ca. 1900 (Wilhelm Albertus Lammers 1857 - 1913), olieverf op paneel, kippen in de stal 22x16cm. Cond.: G
Monogram W., olieverf op paneel, man met hoed, snor en sigaar 30x20cm. Cond.: G
Drie werken ca. 1910 (onduidelijke signaturen): 2x dorpsstraatje met figuur (houtskool) en 1x ets dorpsgezicht 11,5x12cm., 17x12cm. en 16x11cm. Cond.: R-G
Drie aquarellen op papier van M.P. Reus (1865 - 1933 Dordrecht), zeegezichten met bomschuiten 21x12cm., 21x12cm. en 15x11cm. Cond.: G
Nefkens 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 30x40cm. Cond.: G
Thomas van Wissen ca. 1900 ( 1866 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met beek en koeien 56x45cm. Cond.: R
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
Gesigneerd H.Koekkoek, olieverf op paneel, 20e eeuw, zeilboten op zee. 399x29cm., Cond.:G
Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G
W. Langeveld, olieverf op paneel, Amsterdams stadsgezicht naar Klinkenberg 45x33cm. Cond.: G
Pendant J. Everout 1942, olieverf op paneel, landschappen met vee 37x25cm. Cond>: G
Kavel met diverse antieke gravures en prenten 52x35cm. Cond.: R
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G
A. Hoffmann (Duitse School), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G