Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout, been en ivoor 14x26x7cm., 16x23x8cm. en 14x23x8cm. Cond.: R-G
Twee speelgoed stoomwalsen in doos: 1x Die Cast USA no 1 Steam Engine en 1x blikken kovap stoomwals met sleutel 19-23cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x21x8,5cm., 9x22x15cm. en 13x20x10cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en kunststof 15x25x7cm., 16x25x14cm. en 15x15x23cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 14x10x23cm. 24x17x9cm. en 14x21x9cm. Cond.: R-G
Vijf oude Chinese Mahjongg spel-delen ca. 1930 en later: 3x set of racks en 2x spel Mahjongg van hout/kunststof 32-42cm. Cond.: R-G
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been etc. 22x32x4cm., 17x36x4,5cm. en 15x23x10cm. Cond.: R-G
Vier delen vooroorlogs speelgoed: 1x stoommachine ca. 1920 met 3 accesoires (1x messenslijper, 1x slijper en 1x watermolen) 10-35cm. Cond.: R
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 33x14x6cm. en 5x27x14cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe (en ivoor?) 15x28x7cm. en 17x24x9,5cm. Cond.: R-G
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...
Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Oude blikken speelgoed shovel ca. 1950, gemerkt Funkstörgrad N. met batterijfunctie (batterijhouder beschadigd) 30x13x13cm. Cond.: R
Twee poppenbedden ca. 1900: 1x Jugendstil van eikenhout (mooie kwaliteit) en 1x van vurenhout met vruchtenhout. Beide in goede staat 50-66cm.
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Oud Chinees Mahjongg spel in houten beschilderde kist 20e eeuw van bamboe (en been?) 17x19x26cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G