Chinese bronzen wierookpot ca. 1900, bewerkt en gemerkt 9xø16cm. Cond.: G
Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.
Dubbelloops damast (hagelschot)geweer 19e eeuw met 2 hanen. Gemerkt A. Lavaur Bressolles Ara. In zeer mooie originele staat 111cm. Cond.: G
Twaalf boeken geschreven door Violet le Duc o.a: Encyclopedia Medievale en Dictionaire L'Architecturte (antiquarisch) Francaise Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Theedoos 19e eeuw van pallisander met parelmoer inleg. 1 Stukje mist, verder in goede originele staat 9,5x17,5x9,5cm.
Tantalus 19e eeuw met Boulle inlegwerk ca. 1880 (iets beschadigd). Likeurset (3 karaffen kapot, glaasjes zijn goed) 27x29x32cm. Cond.: R
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Oud Chinees kompas ca. 1900 met twee zonnewijzers en Chinese tekens. Gemerkt en gemaakt van hout 16x7x5cm.
Oude verlichte papieren globe ca. 1950, Veb Räthgloben Verlag Leipzig 45xø30cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse pijpencomfoor met diverse aardewerken pijpen in goede staat 60xø20cm.
Antieke mijnwerkerslamp en twee oude bronzen kaarskandelaars 20e eeuw 29-31cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter in barokstijl 1e helft 20e eeuw 35xø37cm. Cond.: G
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Zeven plaatjeslabums Verkade 1e helft 20e eeuw o.a: 1) winter door P. Thysse, 2) Hans de Torenkraai, 3) de bloemen en haarvrienden, 4) herfst door Jacques P. Thysse, 5) lente door Thysse, 6) De boerde...
Collectie met 5 boeken over de kunstenaar M.C. Esscher o.a: Leven en werk van Escher, De werelden van M.C. Escher, Visions of Symetrie etc.
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor, boedhahoofd en flora in goede staat 60x70x20cm.
Twee antieke historische wandreliëfs met figurenvoorstellingen (rondom compositie metaal met ijzeren figurenvoorstellingen) ca. 1880 (Berliner eissen?) in goede staat 50x35cm.