Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Jo Bouman-Kruyder
Resultaat: 135 EUR

Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G

Oorclips GG met briljant
Resultaat: 50 EUR

Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr

Zilveren baar + lepels
Resultaat: 60 EUR

Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf zilveren theelepels, puntfilet met bol aan de achterzijde , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925 - 1961), ca. 161gr. L.: 10,5cm. Cond.: U

14 Zilveren vorken
Resultaat: 150 EUR

Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...

Collier GG + zodiac
Resultaat: 180 EUR

Collier en hanger GG 585/000 met zodiac. Soort biesmarkcollier, fijn, ø 2,0 mm, met ronde hanger "Fabiola", ø 24, met afbeelding van een schorpioen. Lengte 55 cm ca 12.75 gr

Ring Aquamarijn briljant
Resultaat: 250 EUR

Strakke Ring GG 585/000 met aquamarijn en briljant. Strakke bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamrijn 6x4,1 mm met 6 kleine briljantjes aan de zijkanten in een peervorm gezet. Breed...

Bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Zakje bloedkoraal met diverse kralen in diverse groottes, 2.5-9 mm ca 63 gr

Horloge GG Livano
Resultaat: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm

Bloedkoraal collier
Startprijs 150 EUR

Collier van bloedkoraal look met GG 585/000 sluiting. Collier, geknoopt, van gefacetteerde bloedkoralen, ø 8 mm, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. Lengte 100 cm ca 75,4 gr

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier met WG/GG 585/000 sluiting. Parelcollier met parels, ø 6 mm, met platte ronde sluiting met in het midden een kleine parel. Lengte 41 cm

Set parels
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren 925/000 sieraden met parels bestaande uit een collier, een armband, 3 rij, een ring en 2 paar oorsieraden. Set bestaande uit een collier met matte bolsluiting, een armband met 3 rijen par...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. een ring met paarse steen, een ring met bruine steen, een grote ronde hanger met streepgravure en een hanger en collier met markesiet en gele steen. Totaal ca 28 gr

Theeservies
Resultaat: 430 EUR

Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R

Wierookpot met glazuur
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G

2 Kristallen vazen
Resultaat: 120 EUR

Twee kristallen vazen ca. 1980: 1x hoge Costa Boda vaas, schuin afgevlakt (blauw transparant) en 1x bolle vaas Orrefors Zweden (groen-blauw) 16-28cm.

Klaptafel
Resultaat: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Pendule met console
Resultaat: 275 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R

Staartklok, dubbele kap
Resultaat: 500 EUR

Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...

4x Mahjongg spel
Resultaat: 65 EUR

Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G

Zilveren munten
Resultaat: 115 EUR

Tasje met penningen en Nederlands bankbiljet van 2,5G. Tevens een zakje met zilveren guldens, rijksdaalders en tientjes, Cond.: ZFR

Diverse munten
Resultaat: 110 EUR

Diverse Nederlandse nikkelen en zilveren munten, 25x Nederland en 1x USA. Bevat onder andere oude guldens, 2,5G, 10G en 50G, Cond.: PR-ZFR

16 Leeuwenkoppen
Resultaat: 65 EUR

Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G

Anton Heyboer, spetterkip
Resultaat: 220 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G