Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Oorclips GG 585/000 met briljant. Oorclips in V model met een klein briljantje. Grootte 16x8 mm, ca 3.5 gr
Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.
Twaalf zilveren theelepels, puntfilet met bol aan de achterzijde , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925 - 1961), ca. 161gr. L.: 10,5cm. Cond.: U
Veertien zilveren vorken, Haags Lofje 835/000: Cassette met 12 gebaksvorkjes, MT: Geert Herwig Veendam 1874 - 1895 en 2x vleesvorken, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, JL: E 1939, B: 19...
Collier en hanger GG 585/000 met zodiac. Soort biesmarkcollier, fijn, ø 2,0 mm, met ronde hanger "Fabiola", ø 24, met afbeelding van een schorpioen. Lengte 55 cm ca 12.75 gr
Strakke Ring GG 585/000 met aquamarijn en briljant. Strakke bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamrijn 6x4,1 mm met 6 kleine briljantjes aan de zijkanten in een peervorm gezet. Breed...
Zakje bloedkoraal met diverse kralen in diverse groottes, 2.5-9 mm ca 63 gr
Horloge GG 585/000 met milanese band. Elegant fijn dames horloge, ø 18 mm, met verlopende milanees gevlochten band, mechanisch, in goede staat. Merk Livano ca 16.4 gr Lengte 16 cm
Collier van bloedkoraal look met GG 585/000 sluiting. Collier, geknoopt, van gefacetteerde bloedkoralen, ø 8 mm, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. Lengte 100 cm ca 75,4 gr
Parelcollier met WG/GG 585/000 sluiting. Parelcollier met parels, ø 6 mm, met platte ronde sluiting met in het midden een kleine parel. Lengte 41 cm
Set zilveren 925/000 sieraden met parels bestaande uit een collier, een armband, 3 rij, een ring en 2 paar oorsieraden. Set bestaande uit een collier met matte bolsluiting, een armband met 3 rijen par...
Lot zilveren sieraden met o.a. een ring met paarse steen, een ring met bruine steen, een grote ronde hanger met streepgravure en een hanger en collier met markesiet en gele steen. Totaal ca 28 gr
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen ca. 1980: 1x hoge Costa Boda vaas, schuin afgevlakt (blauw transparant) en 1x bolle vaas Orrefors Zweden (groen-blauw) 16-28cm.
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R
Grote eikenhouten 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize. Burgermeester model met verhoogde kap en achterglas schilderijen (panelen). Kwartierslag, dagaanduiding, wekkerfunctie en maanstand...
Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Tasje met penningen en Nederlands bankbiljet van 2,5G. Tevens een zakje met zilveren guldens, rijksdaalders en tientjes, Cond.: ZFR
Diverse Nederlandse nikkelen en zilveren munten, 25x Nederland en 1x USA. Bevat onder andere oude guldens, 2,5G, 10G en 50G, Cond.: PR-ZFR
Kavel met 16 oude messing gegoten leeuwenkoppen met ring o.a. te gebruiken als meubelbeslag of deurkloppers ca. 1900 14x11x4cm. Cond.: G
Anton Heyboer, acryl op papier, spetterkip 27x20cm. Cond.: G