Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met zeilschip, visser en landschap 15xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G
Zeer grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze kom met decor van vogels en flora 14xø37cm. (1 oude haarlijn) Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met sigantuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met floraal decor en zilveren montuur 9-10cm. Cond.: G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schotel met als voorstelling geisha's in een tuin met twee mannen 54x47cm. Cond.: G