Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G
Twee Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe stoelen ca. 1870 met nappa-lederen bekleding in goede staat 96x53x43cm.
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Engels mahoniehouten 19e eeuws linnenkabinet met 4 lades, 2 deuren en 4 schuiflades achter de deuren. lichte beschadigingen, verder in goede staat 200x130x57cm.
Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.
Zware Duitse antieke Louis Philippe mahoniefineer ovale tafel met bewerkte 4-spant poot in goede originele staat 75x105x140cm.
Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat
Louis Philippe penantkastje ca. 1870 van mahoniehout fineer, recentelijk vakkundig gerestaureerd. in zeer goede staat 100x106x46cm.
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat
Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Prachtige vroeg 19e eeuwse naaitafel met prachtig geschilderde chinoiserie decors rondom de naaitafel en ook binnenin. Zwarte lak met gouddecors, geheel in goede originele staat 76x65x44cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Grote oude munten-opbergkast gemaakt van tropisch hout met 130 schuiflades en 3 deuren in zeer goede staat 130x50x176cm.
Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.
Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...