Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G
Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G
Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.
Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)
Antieke Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eikenhouten kast. Deels vernieuwd. 140x40x20cm.
Frans Reiswekkertje met messing huis en facet geslepen glas, ca. 1890, loopt goed, incl. sleutels, 11x9x5,5cm. Cond.: G
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U
Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.
Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R
2 Klokjes en een speeldoosje. 1x reiswekker Kienzle(defect) 13x6x7,5cm. 1x bureauklokje 30-er jaren Frankrijk. 9xØ8cm. 1x speeldoosje Duits. 6xØ7cm.
Art Deco klokkenstel ca. 1920, messing klok (31x18x9,5cm.) met roodkoperen wijzerplaat, de 2 vazen (26,5x12x5,5cm.) zijn van messing. Cond.: G
Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U
Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M
Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U
Schwarzwalder schilderijklok (rugwand mist), uurwerk niet getest, 54x26x20cm. Cond.: R
Eikenhouten tafelklokje met maanstand en dubbele bel, ca. 1970 Engelse stijl van het merk WUBA, 30x12x15cm. Cond.: G
Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R
Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U
Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R
Oude pubklok met beukenhouten kast, 30-er jaren, gemerkt Trademark Seikosha, 12xØ7cm. Cond.: G
2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M
Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R
Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S
Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G
1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.
2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R
Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.