Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
6 Chinese diepe bordjes ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met decor van stilleven. 4xø16,5cm.
3 Chinese blauw porseleinen borden, Chien Lung 18e eeuw, 2,5xø23cm.
2 Jade figuren in drakenvorm. Uit een stuk geslagen, zeer fijne beeldhoudkunst.
6 Chinese kop en schotels, 18e eeuw Chien Lung, met figuren gedecoreerd. Schotels gaaf ø11,5cm. Kopjes 4xø7cm. (3 met minimale beschadiging)
3 Chinese ovale schaaltjes (19x14cm.), ca. 1800 Chien Lung, blauw/wit met landschapsdecor.
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, allen gaaf
Chinese vierkante porseleinen siervaas, ca. 1900 met randschade 30x12x12cm.
Duitse carrousel messing vernikkeld. Speeldoos defect, niet gecontroleerd. H: 36cm. Ø17cm.
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord met landschapsdecor, Chien Lung 18e eeuw, 3,5xø28,5cm. Cond.: G
Chinees trekpotje met takken en bloemen beschilderd, 18e eeuw, tuit en deksel met chip. H.: 12cm.
6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.
Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U
3 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, 1 minimale chip, 1 haarscheurtje ø23cm.
Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels, blauw/wit met landschapsdecor, 18e eeuw, Chien Lung, ø11,5cm. Schotels zijn gaaf, diverse kopjes met chip 4,5xø7cm.
2 Porseleinen figuren (Thuringen) van een jongedame en een jongeheer, 20e eeuw, 33xØ13cm.
Antiek Romeinse oliekruik 2e/3e eeuw na Christus. Herkomst: Carthago Tunesie. Antiek Romeise mal voor fabricage van olielampjes (contra-mal ontbreekt). 2e/3e eeuw na Christus, herkomst: Yunesie Sousse
Samson porseleinen bord met chinoiserie Fam Rose decor, ca. 1900, 4xø23,5cm.
Japanse Imari porseleinen schotel met zeer fraaie cirkelvormige beschildering, 19e eeuw, ø31cm.
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G
8 Chinese bruine terracotta theepotjes met diverse motieven, 2e helft 20e eeuw, H:7cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met bloemdecor, 1 schotel is gelijmd.
Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
6 Kop en schotels Maastricht Societe Ceramique ca. 1900, eikendecor, 6xø13cm.
2 Chinese diepe schoteltjes, ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit gedecoreerd met stillevens. 3,5xø16,3cm.
Prachtige gesigneerde delftblauwe gelobte schaal, ca. 1900, van porceleine fles te Delft, 7xø34cm. Cond.: U
Messing taartschaal met daarin Meissen porseleinen tablet (gem. meissen) ca. 1900. 11xØ40cm. Cond.: U
Antiek vaasje mooi geirriseerd, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 10xø8cm.
4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand
2 Vroeg 18e eeuwse Delftsblauwe borden. 1x gedecoreerd met bloemen (4xø23cm.), lichte randschade. 1x gedecoreerd met wierookvat en gele rand (3xø23cm.), heeft meerdere randbeschadigingen.
Chinees blauw porseleinen bord, Chien Lung 18e eeuw, 4,5xø23cm.
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, 3 kopjes met chip, 1 schoteltje met minimaal haarscheurtje.
2 Imari kop(4,5cm.) en schotels (ø13cm.), 18e eeuw, 1 stel met chip, 1 stel met randschilfertjes.
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G